Bursalı Firmalar Yamazaki ile Buluştu

24.11.2012 Cumartesi günü Bursa Hilton’da gerçekleştirilen Tetsuya Yamazaki’nin konuşmacı olarak katıldığı “OHNO FELSEFESI ve YALIN URETIM UYGULAMALARI” adlı seminerimize otomotiv ve tekstil sektörlerinin önde gelen firmaları katıldı. Gemba Partner Yalın Yönetim Danışmanlığı firma kurucusu Atakan ZEHİR’in yaptığı firma tanıtımı ve hizmet sunumu ile başlayan seminerimiz YAMAZAKI Bey’in  Taichi OHNO ile anılarının anlattığı sunumla devam etti. İstanbul’da düzenlenen ilk seminerden farklı olarak özellikle Toyota’nın 2009 kriz döneminde liderliğini yaptığı Kaizen ve Yokoten çalışmaları ile Japonya’da gerçekleştirilen bazı uygulamaların video örnekleri Bursa’lı firmalara tanıtıldı.

Seminerin sonunda  yapılan katılımcıların, yalım üretim ile ilgili merak ettiklerini ve günlük işlerinde karşılaştıkları problemlerle ilgili sorulara cevap verdi.

Bundan sonraki dönemlerde Yamazaki Bey ile seminer çalışmalarımıza ara verip, özellikle üst düzey yöneticiler için gerçekleştireceğimiz özel eğitimlerle devam edeceğiz.

Bursa’da seminerimize katılan firmalar :