Yalın Üretim Araçları Eğitimleri


TPS - TPM ve Teknik Eğitimleri

GENEL KATILIM EĞİTİMLERİ

Yalın Araçların veya alt konularla ilgili her türlü sektörden firmanın katılabileceği genel katılama açık eğitimler

FİRMALARA ÖZEL EĞİTİMLER

Firmaların eğitim ihtiyaçlarına uygun firma tarafından belirlenen konulara özel düzenlenen sınıf eğitimleri

UYGULAMALI EĞİTİMLER

Teorik eğitimlerle birlikte eğitim kalitesini ve çıktısını yükseltmek için sahada yapılan uygulamalı eğitimler
Genel Katılıma Açık Eğitimler


Gemba Partner tarafından belirli dönemlerde organize edilen özellikle Temel TPS - Yalın Teknikler , TPM ve bu konuların alt başlıkları ile ilgili teorik olarak düzenlenen genel katılıma açık eğitimlerdir.

Bu eğitimlere bir çok farklı sektörden farklı bilgi seviyesindeki katılımcılar katıldığından genellikle eğitimlerin içerikleri temel başlangıç seviyesinde olup, uygulama örnekleri ağırlıklı olmaktadır.

Bununla birlikte genel katılıma açık eğitimlerde seviye ilerletme ve daha çok uygulamaya yönelik olarak hazırlanan TPS - DOJO Uygulamalı Yalın Üretim Eğitimi hizmetimizide inceleyebilirsiniz.

Genel katılıma açık eğitim duyurularımızın takibi için haber bültenimize kayıt olabilir veya web sitemizin duyurular bölümünden takip edebilirsiniz.

Firmalara Özel Eğitimler


Firmalara özel eğitim konuları genellikle eğitimi organize etmek isteyen firma insan kaynakları departmanı veya üretim - kalite bölümü tarafından belirlenir. Temel Yalın Üretim ve Teknikleri eğitimleri düzenlenebileceği gibi bu konuların alt başlıkları da ayrıca eğitim olarak verilebilmektedir.

Eğitim içerikleri ve seviyesi eğitime katılacak olan firma katılımcılarının bilgisi ve firmanın uygulama geçmişine göre belirlenmektedir.

Eğitim etkinliğini arttırmak için katılımcı sayısı genellikle 15-20 kişiyi aşmayacak şekilde sınıflar oluşturulması tavsiye edilmektedir.

Teorik bir veya iki günlük eğitimlerin firma içinde bilginin pekiştirilmesi, eğitimin çıktısının yükseltilmesi için uygulamalı eğitimlerle birlikte düzenlenmesi tavsiye edilir.

Uygulamalı - Workshop Eğitimler


Firmalara özel düzenlenen eğitim konuları ile birlikte eğitim konularını pekiştirmek ve tecrübeye dönüştürmek için firma katılımcıları ile birlikte firma sahasında yalın konuların uygulamalı bir şekide pratik edilmesi üzerine kurulmuştur.

Bu tarz eğitimler özellikle Yalın alt yapısı olan daha önce uygulama yapmış ve yeni uygulamalarda farklı bir bakış açısı kazanmak isteyen firmalar için daha uygundur. Tecrübeli uzmanlarla firma sahasında yapılan uygulamalar firmalar için yeni kazanımlar olmaktadır.

Yalın kültür ile tanışmamış organizasyonlar için temel başlangıç seviyesi teorik eğitimler ve hemen ardından temel seviye uygulamalı eğitimler tavsiye edilmektedir.

Konu ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.


Yalın Eğitimler ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorum.Eğitimlerimiz ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki iletişim kutusunu kullanabilirsiniz.
Kayıt Ol

Çalışmalarımız ile ilgili duyuruları takip etmek ve haberdar olmak için Email listemize Kayıt olabilirsiniz.