Özler Plastik ile TPM Çalışmaları Başladı.

Özler PlastikTPM : Toplam Verimli Yönetim formu ile son dönemlerde firmalarımızın diktatini çeken, hem üretim sahasında hem de yönetim kademesinde etkili sonuçlar veren Japon temelli bir yönetim sistemidir. Özellikle TPS ve TPM faaliyetleri üzerine dikkatini çekmeyi başardığımız bir diğer firmamız ise plastik şişirme prosesinde Türkiye’de sektörünün öncülerinden olan ÖZLER PLASTİK A.Ş’dir.

Özler Plastik otomotiv grubu fabrikası Avrupa pazarındaki rakipleri ile mücadelerinde güç kazanmak için TPM uygulamalarını başlattı. Volkswagen, Audi, Ford, Maseratti gibi prestijli otomotiv üreticilerine orjinal parça desteği veren Özler Plastik, TPM çalışmaları kapsamında Jikoutei Kanketsu (Yerinde Kalite), Kara Kuri kaizen faaliyetlerine yer vererek ülke sınırlarını aşan global bir üretici olmayı hedeflemektedir. Bu hedeflerine ulaşmak için Özler Plastik Gemba Partner hizmetlerinden yararlanmayı tercih etmiştir.

TPM adımları ile en başta nitelikli personel yetiştirme amacı ile yola çıkan firmamız, kalite seviyesini yükselterek müşteri memnuniyetini arttırmayı hedeflemektedir. Bu kutsal davalarında Özler Plastik firmasına ve çalışanlarına Gemba Partner olarak tüm bilgi birikimimizle destek olmaya devam etmekteyiz.