TPS Uygulamaları Eğitimi-Nisan 2016 -TOSB-Çayırova

Yalın Üretimin temelini oluşturan Toyota Üretim Sistemi ( TPS ) bugün Toyota markası ile anılsada insanların düşüncelerine önem veren ve insanları her zaman daha iyiye doğru düşünmeye sevk eden bir sistemdir. Bundan dolayı TPS aynı zamanda bir çok alanda Thinking People System ( Düşünen İnsanlar Sistemi) olarak da ifade edilmektedir. TPS günümüzde bir çok firma tarafından başarı ile uygulanmaktadır. Aynı zamanda bir süre sonra firmaların kendilerine has bir yönetim sistemine dönüşerek firmaların kendi üretim faliyetlerinin temelini oluşturmaktadır.
Just in Time üretim metodu ile başlayan ve sonrasında Taiichi Ohno tarafından geliştirilen TPS Yalın metodlarla karşılaştırıldığında TPS’in aslında bir üretim metodundan daha çok bir felsefe ve yaşam biçimi olduğu anlaşılmaktadır.

Hakan Morsallı

İşte bu felsefe ile birlikte TPS Uzmanımız Hakan Morsallı, TPS teknikleri ve uygulamalarını hem teorik hem de uygulama örneklerinin gösterildiği video görsellerle genel katılıma açık TPS  ve Uygulamaları Eğitimi ile siz değerli firma yöneticilerine aktarıyor.

[separator headline=”h4″ title=”EĞİTİM KONULARI“]

[box style=”1 “]

Bu eğitime; Yalın Ofis, TPM Ofis, Yöneticileri, Üretim – Kalite Üst Düzey Yöneticileri, Insan Kaynakları Müdürleri, Orta Kademe Saha Yöneticileri, Kaizen Uygulayıcıları ve TPS ‘i öğrenmek isteyen bütün yöneticiler katılabilirler
[gap height=”15″]
[separator headline=”h4″ title=”EĞİTİM BİLGİLERİ“]

[box style=”2″]

EĞİTİM TARİHİ:     08.04.2016  – CUMA

EĞİTİM YERİ :   WORKINN HOTEL -TOSB ÇAYIROVA

EĞİTİM SAATİ :   09:30 – 16:30

KATILIM ÜCRETİ : 300.00 TL + KDV (Öğlen Yemeği Ücrete Dahildir. )

KONTENJAN : 25 KİŞİ

SON BAŞVURU TARİHİ : 23.03.2016 – Çarşamba [/box]

Aşağıdaki iletişim formunu kullanarak rezervasyon ve kayıt talebinizi tarafımıza iletebilirsiniz.

[box style=”1″]

    Ad-Soyad (Gerekli)

    E-Posta Adresiniz (Gerekli)

    Konu (Gerekli)

    Mesajınız

    [/box]