Yamazaki Tetsuya ile Saha Kaizen Çalışması – Ekim 2018

04-05-06 MART 2019 SAHA KAİZEN ÇALIŞMASI

Daha önceleri Türkiye’de Toyota Grup firmalarından birisinde şirket başkanı olarak görev yapmış, TPS teknikleri ve felsefesini yaygınlaştırmak için bir çok farklı ülkede çalışmalar yürütmüş, Taiichi Ohno tarafından yetiştirilmiş TPS uzmanı Yamazaki Tetsuya 04-08  MART 2019  tarihlerinde Türk firmalarına destek olmak için tekrar Türkiye’de olacaktır.
04- 05-06  MART tarihlerini firma Kaizen çalışmalarına ayıracak olan Yamazaki Tetsuya , Gemba Kaizen faaliyetleri ile sahada yöneticilerle birebir görüşüp saha problemlerini ele alarak şirket üst yöneticilerine doğru kaizen bakış açısını gösterecektir.
Özellikle Kaizen konusunda uzman ve bu konudaki bilgi birikimini her fırsatta ülkemiz firmaları ile paylaşmaya çalışan Tetsuya Yamazaki ile Gemba Kaizen faaliyetlerimiz sürekli gelişimi destekleyen firmalar tarafından ilgi ile karşılanmaktadır.
Program içeriği

07 – 08 MART 2019 YAMAZAKİ İLE TPS DOJO / UYGULAMALI EĞİTİM 

Saha Kaizen Çalışmaları ile birlikte Yamazaki önderliğinde Gemba Partner TPS Dojo – Uygulamalı Yalın Üretim Eğitim alanında firma yöneticilerine özel eğitim çalışması 07 – 08 MART 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.
Türkiye’de ilk defa bir Japon uzman önderliğinde gerçekleştirilecek  Uygulamalı TPS Dojo Çalışması için katılım 15 kişi ile sınırlandırılmıştır. Erken rezervasyon ve kayıt yaptıran firma yöneticilerine katılımda öncelik verecektir. Uygulamalı eğitim sonunda katılımcılara Yamazaki onaylı başarı sertifikaları verilecektir.
Türk firmalarının Yalın dönüşüm ve israfla mücadele çalışmalarını incelemek, firma yöneticilerine farklı bir bakış açısı sunmak için Türkiye’de olacak Yamazaki ile kendi üretim sahalarında aktif zaman geçirmek isteyen ve Taiichi Ohno’nun öğrencisinden TPS’i uygulamalı bir şekilde öğrenmek isteyen firma yöneticileri info@gembapartner.com adresine taleplerini ileterek rezervasyon yaptırabilirler.