Yamazaki Tetsuya Türk Firmaları ile Buluşuyor – Ekim-2016

TPS teknikleri ve felsefesini yaygınlaştırmak için bir süredir Çin’de faaliyet gösteren firmamız kurucu ortaklarından, Taiichi Ohno tarafından yetiştirilmiş TPS uzmanı Yamazaki Tetsuya Ekim ayında Türk firmalarına destek olmak için tekrar Türkiye’de.
genchigenbutsuGemba Kaizen Çalışmaları kapsamında üretim ve yönetim süreçleri içerisindeki problemleri tespit ettiğimiz, saha yöneticileri ile birlikte problemlere cevap aradığımız iyileştirme çalışmalarıdır. Özellikle Kaizen konusunda uzman ve bu konudaki bilgi birikimini her fırsatta ülkemiz firmaları ile paylaşmaya çalışan Tetsuya Yamazaki ile Gemba Kaizen faaliyetlerimiz sürekli gelişimi destekleyen firmalar tarafından ilgi ile karşılanmaktadır.
Turk firmalarının Yalın dönüşüm ve israfla mücadele çalışmalarını incelemek, firma yöneticilerine farklı bir bakış açısı sunmak için Türkiye’de olacak Yamazaki ile kendi üretim sahalarında aktif zaman geçirmek isteyen firma yöneticileri rezervasyon yaptırarak Yamazaki’yi kendi sahalarına davet edebilirler.
Program içereği
Aşağıdaki iletişim formunu kullanarak rezervasyon ve kayıt talebinizi tarafımıza iletebilirsiniz.

[box style=”1″]

    Ad-Soyad (Gerekli)

    E-Posta Adresiniz (Gerekli)

    Konu (Gerekli)

    Mesajınız

    [/box]